Naujienlaiškio nauda

Informacija aktuali jūsų vaiko amžiui

Kas savaitę el. pašto dėžutėje

Gydytojų parengtas turinys

Šeimoms skirti įrankiai ir lengvatos

Naujienlaiškio naudos

Apie vaikų maitinima ir mitybą

Apie vaiko raidą ir sąmoningą tėvystę

Apie kūdikio miego ritmą

Apie vaikų darželius ir mokyklas

Naujienlaiškių pavyzdžiai

Dažnai užduodami klausimai

Naujienlaiškiuose galėsite skaityti jūsų vaiko amžiui aktualius gydytojų parengtus straipsnius, patarimus ir rekomendacijas.

Jūs galėsite į juos atrašyti ir pasiūlyti temas būsimiems straipsniams bei parašyti savo pastebėjimus. Jūsų nuomonė mums svarbi.

Šiuo metu daug dirbame su naujienlaiškiais, kad jie būtų kuo kokybiškesni ir tikslesni pagal vaikelio amžių. Kol kas esame parengę naujienlaiškius besilaukiantiems ir vaikus iki 3 metų auginantiems tėvams.

Besilaukiantys tėvai juos turėtų gauti kas mėnesį, o greitu laiku ir kas savaitę. Naujagimių tėvai naujienlaiškius turėtų gauti kas savaitę, o vaikų iki 3 metų tėvai maždaug kas mėnesį. Pvz.: kai vaikui sueina 5 mėnesiai, turėtumėte gauti naujienlaiškį.

Jeigu jūsų vaikas vyresnis nei 3 m., tuomet teks truputį palaukti, kol bus paruošti laiškai ir jums.

Pirmiausia pasitikrinkite elektroniniame pašte šlamšto (angl.spam) ir reklamos aplanką. Jei čia radote mūsų siųstų laiškų, perkelkite juos į pagrindinį aplanką, taip kitą kartą gausite naujienlaiškį į pagrindinį aplanką.

Jei ir juose naujienlaiškio negavote, susisiekite su mumis info@auksveikai.lt.

Galimos kelios priežastys:

1. Dar neatėjo laikas jį gauti;
2. Gavote naujienlaiškį į šlamšto (angl.spam) ar reklamos aplanką.

Jei čia radote mūsų siųstų laiškų, perkelkite juos į pagrindinį aplanką, taip kitą kartą gausite naujienlaiškį į pagrindinį aplanką. Jei manote, kad turėjote gauti naujienlaiškį, tačiau jo niekur nerandate, susisiekite su mumis info@auksveikai.lt.

Taip, galėsite. Naujienlaiškyje turėsite galimybę tai padaryti.

O jei suklydote, ar nerandate kaip tai padaryti, susisiekite su mumis info@auksveikai.lt, padėsime išspręsti šį klausimą.

Šiuo metu registruoti galite tik vieną vaiką su vienu el. paštu, rekomenduojame registruoti jauniausią, nes jaunesniems vaikams turime paruošę daugiau informacijos.

Girdime jūsų grįžtamąjį ryšį ir ateityje planuojame suteikti galimybę užregistruoti kelis vaikus naudojant tą patį el. pašto adresą. Jeigu norite užregistruoti ir antrą vaiką, šiandien tai galite padaryti naudodami kitą el. pašto adresą (pvz.: tėvelio ar močiutės).